Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingschema

Veldindeling trainingen (update 10-10-2021)

veldindeling

De keepertraining is op dinsdag onder leiding van Dirk Wijnker:

1900u-1945u: O11 tm O13

1945u-2030u: O14 tm O16

 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO11-1 17.00 - 18.00 Ike Bleeker
  • D1
  • -
VIOS-W JO11-2 17.00 - 18.00 Bob Hary
  • C3
  • -
VIOS-W JO10-1 18.00 - 19.00 Rob Stam, Martijn Blom
  • D2
  • -
VIOS-W JO15-1 18.15 - 19.30 Bart Zomerdijk, Dale Ootjers
  • C3+4
  • Vacature
VIOS-W JO13-1 18.30 - 19.30 Robin van Duin
  • C1+2
  • -
VIOS-W MO19-1 (zon) 18.30 - 19.30 Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO13-2 19.00 - 20.00 Kevin van Dolron
  • C1
  • -
VIOS-W MO17-1 19.00 - 20.00 Galina Piket
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO13-3JM 19.30 - 20.30 Mark Groot
  • C3
  • -
VIOS-W JO17-2 19.30 - 20.30 Mark Dekker, Bas Pronk
  • C1+2
  • -
VIOS-W 8 (zon) 20.00 - 21.00 Yde Dekker, Jort Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W O23-1 (zon) 20.00 - 21.00 Mats Blokdijk
  • D1+2
  • -
VIOS-W JO19-2 (zon) 20.30 - 21.30 Mees van Leeuwen
  • C3+4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO14-1 18.30 - 19.30 Marc Half, Michel Boots
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO15-2 18.30 - 19.30 Rick Kossen
  • D1+2
  • -
VIOS-W JO17-1 18.30 - 19.45 Lasse Botman
  • C1+2
  • -
VIOS-W 7 (zon) 19.30 - 20.30 Mees van Leeuwen
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO19-1 (zon) 20.00 - 21.15 Thomas Botman
  • D3+4
  • -
VIOS-W 1 (zon) 20.00 - 21.30 Jurg Bosman
  • A
  • -
VIOS-W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Lazar Prenda
  • D1+2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO19-2 (zon) 0.00 - 0.00
  • D
  • Vacature
VIOS-W JO8-2 15.30 - 16.30 Jan Houwing
  • C1
  • -
VIOS-W JO8-1 17.00 - 18.00 Menno Mosch, Maarten Dekker
  • D1
  • -
VIOS-W JO8-3 17.00 - 18.00 Vladan Petrovic, Marco van Wonderen
  • D4
  • -
VIOS-W JO9-1 17.00 - 18.00 Richard Hoogeboom
  • D3
  • -
VIOS-W JO9-2 17.00 - 18.00 Bas Beemsterboer, Bas Beemsterboer
  • C3
  • -
VIOS-W JO10-2 17.00 - 18.00 Peter Dekker, Nicky Fortes - Varela
  • C2
  • -
VIOS-W JO11-1 17.00 - 18.00 Laus Dekker
  • D2
  • -
VIOS-W JO11-2 17.00 - 18.00 Jan Houwing
  • C1
  • Vacature
VIOS-W Mini's 17.00 - 18.00 Daan van der Linden
  • D3
  • -
VIOS-W JO13-2 18.00 - 19.00 Charles Kruijer
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO15-1 18.15 - 19.30 Sander Kager
  • C1+2
  • -
VIOS-W JO13-1 18.30 - 19.30 Rick Hofman
  • D1+2
  • -
VIOS-W MO19-1 (zon) 18.30 - 19.30 Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO13-3JM 19.00 - 20.00 Ize Dekker
  • C3+4
  • -
VIOS-W MO17-1 19.00 - 20.00 Paul Broersen, Nancy Tesselaar
  • D1+2
  • -
VIOS-W VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Cees Dekker, Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W 8 (zon) 20.00 - 21.00 Yde Dekker, Jort Dekker
  • C1+2
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO10-1 17.30 - 18.30 Don Assenbroek
  • C4
  • -
VIOS-W JO15-2 18.30 - 19.30 Sven Groot
  • D1+2
  • -
VIOS-W JO17-1 18.30 - 19.45 Lasse Botman
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO14-1 19.00 - 20.00 Mike Bekker, Jeroen Milhous
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO17-2 19.00 - 20.00 Rens Ligthart
  • C1+2
  • -
VIOS-W 3 (zon) 20.00 - 21.00 Joey Grandiek
  • C1+2
  • -
VIOS-W JO19-1 (zon) 20.00 - 21.15 Thomas Botman
  • D3+4
  • -
VIOS-W O23-1 (zon) 20.00 - 21.15 Thomas Botman
  • D3+4
  • -
VIOS-W 1 (zon) 20.00 - 21.30 Jurg Bosman
  • A
  • -
VIOS-W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Lazar Prenda
  • D1+2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!