Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema



Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO12-1 15.45 - 16.45 Wilma Kemper
  • C3
  • -
VIOS-W JO10-1 17.00 - 18.00 Ike Bleeker
  • D1
  • -
VIOS-W JO10-2 17.00 - 18.00 Bob de Nijs
  • C3
  • -
VIOS-W JO11-2 17.00 - 18.00 Damian Wiedlocha
  • C4
  • -
VIOS-W JO11-1 17.30 - 18.30 Jermy Kulling, Hil Kleimeer
  • C1
  • -
VIOS-W JO13-2 17.30 - 18.30 Robin van Duin
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO17-3 18.15 - 19.15 Mees van Leeuwen
  • C1
  • C1-2
VIOS-W JO14-1 18.15 - 19.30 Rob Stam, John Zutt
  • D1+2
  • -
VIOS-W JO13-1 18.30 - 19.30 Matthé Pronk
  • C1+2
  • -
VIOS-W MO19-1 (zon) 18.30 - 19.30 Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W MO17-1 19.00 - 20.00 Galina Piket
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO15-1 19.30 - 20.30 Mark Dekker, Bas Pronk
  • C1+2
  • -
VIOS-W JO17-2 19.30 - 20.30 Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W 8 (zon) 20.00 - 21.00 Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO19-2 (zon) 20.30 - 21.30 Mees van Leeuwen
  • C3+4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO14-2 18.30 - 19.30 Rick Kossen, Ronald Dekker
  • D1+2
  • -
VIOS-W JO16-1 18.30 - 19.45 Frank Stoop
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO17-1 18.30 - 19.45 Lasse Botman
  • C1+2
  • -
VIOS-W JO19-1 (zon) 20.00 - 21.15 Thomas Botman
  • D3+4
  • -
VIOS-W 1 (zon) 20.00 - 21.30 Jurg Bosman
  • A
  • -
VIOS-W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Lazar Prenda
  • D1+2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO12-1 14.00 - 15.00 Kevin van Dolron
  • C1
  • -
VIOS-W JO10-2 16.00 - 17.00 Jan Houwing
  • D1
  • -
VIOS-W JO8-1 17.00 - 18.00 Richard Hoogeboom
  • C3
  • -
VIOS-W JO8-2 17.00 - 18.00 Bas Beemsterboer
  • C4
  • -
VIOS-W JO9-2 17.00 - 18.00 Peter Dekker, Nicky Fortes - Varela
  • D1
  • -
VIOS-W JO10-1 17.00 - 18.00 Laus Dekker
  • D2
  • -
VIOS-W JO11-1 17.00 - 18.00 Charles Kruijer
  • C2
  • -
VIOS-W JO11-3 17.00 - 18.00 Ize Dekker
  • C1
  • -
VIOS-W MP-A 17.00 - 18.00 Menno Mosch, Maarten Dekker
  • D3
  • -
VIOS-W MP-B 17.00 - 18.00 Paul Kager, Ward Kolmans
  • D4
  • -
VIOS-W JO13-1 18.00 - 19.00 Rick Hofman
  • D1+2
  • trainer nog niet bekend
VIOS-W JO13-2 18.00 - 19.00 Ize Dekker, Wietse Jonker
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO14-1 18.15 - 19.30 Sander Kager, Bart Zomerdijk
  • C1+2
  • -
VIOS-W MO17-1 18.30 - 19.30 Paul Broersen, Nancy Tesselaar
  • D1+2
  • -
VIOS-W MO19-1 (zon) 18.30 - 19.30 Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W Keepers JO11-JO13 19.00 - 19.45 Dirk Wijnker
  • Keepershoek
  • -
VIOS-W JO17-2 19.30 - 20.30 Michel Berkhout
  • C3+4
  • -
VIOS-W VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Cees Dekker, Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W Keepers JO14-JO16 19.45 - 20.30 Dirk Wijnker
  • Keepershoek
  • -
VIOS-W 8 (zon) 20.00 - 21.00 Yde Dekker, Jort Dekker
  • C1+2
  • -
VIOS-W JO19-2 (zon) 20.00 - 21.00 Tim Borst
  • D1+2
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO9-1 17.00 - 18.00 Don Assenbroek
  • C4
  • -
VIOS-W JO11-2 17.00 - 18.00 Damian Wiedlocha
  • C3
  • -
VIOS-W JO14-2 18.30 - 19.30 Sven Groot
  • D1+2
  • -
VIOS-W JO16-1 18.30 - 19.45 Frank Stoop
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO17-1 18.30 - 19.45 Lasse Botman
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO15-1 19.00 - 20.00 Rens Ligthart
  • C1+2
  • -
VIOS-W 3 (zon) 20.00 - 21.00 Joey Grandiek
  • C1+2
  • -
VIOS-W 7 (zon) 20.00 - 21.00 Jochem Jansen
  • C3+4
  • -
VIOS-W JO19-1 (zon) 20.00 - 21.15 Thomas Botman
  • D3+4
  • -
VIOS-W 1 (zon) 20.00 - 21.30 Jurg Bosman
  • A
  • -
VIOS-W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Lazar Prenda
  • D1+2
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W Groep 2009 16.30 - 17.30 Jaap Buter
  • C
  • Techniektraining
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!