Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Trainingsschema



Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO9-2 16.00 - 17.00 Jan Houwing
  • C2
  • -
VIOS-W JO9-1 16.30 - 17.45 Menno Mosch, Paul Bosch
  • C1
  • -
VIOS-W JO8-1 17.00 - 18.00 Daan van der Linden
  • D3
  • -
VIOS-W JO9-4 17.00 - 18.00 Emiel Nolten, Jasper Horio
  • D4
  • -
VIOS-W Minipupillen 17.00 - 18.00 Jan Jonker, Corinne Ruijter, Sven Entes
  • D1
  • -
VIOS-W JO9-3 18.00 - 19.00 Marco van Wonderen, Vladan Petrovic
  • C3
  • -
VIOS-W JO12-1 18.00 - 19.00 Jan Houwing
  • C4
  • -
VIOS-W JO13-2 18.00 - 19.00 Team van Ouders
  • C3
  • -
VIOS-W JO13-1 18.00 - 19.30 Charles Kruijer, Luuk Borst
  • C1+2
  • -
VIOS-W Keepers 010 tm 012 19.00 - 19.45 Silvan Vriend
  • Keepershoek
  • -
VIOS-W JO15-1 19.30 - 20.30 Bart Zomerdijk
  • C3+4
  • -
VIOS-W VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Yde Dekker
  • D3+4
  • -
VIOS-W Keepers 013 tm 015 19.45 - 20.30 Silvan Vriend
  • Keepershoek
  • -
VIOS-W 7 (zon) 20.00 - 21.00 Jort Dekker
  • C1+2
  • -
VIOS-W VR2 (zon) 20.00 - 21.00 Ivan Tesselaar
  • D1+2
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO10-1 17.15 - 18.15 Bart Smal, Tom van Duin
  • C1
  • -
VIOS-W JO10-2 17.15 - 18.15 Bas Beemsterboer
  • C2
  • -
VIOS-W JO11-1 17.30 - 18.30 Peter Dekker
  • C3
  • -
VIOS-W JO11-2 17.30 - 18.30 Don Assenbroek
  • D3
  • -
VIOS-W JO16-2 18.30 - 19.30 Sven Groot
  • D1+2
  • -
VIOS-W JO16-1 18.30 - 19.45 Lasse Botman
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO15-2 19.00 - 20.00 Robin van Duin, Mike Bekker
  • C3+4
  • Onder voorbehoud
VIOS-W JO17-1 19.00 - 20.00 Rens Ligthart
  • C1+2
  • -
VIOS-W 1 (zon) 19.30 - 21.15 Jurg Bosman
  • A
  • -
VIOS-W 3 (zon) 20.00 - 21.00 Joey Grandiek
  • C1+2
  • -
VIOS-W 6 (zon) 20.00 - 21.00 Jochem Jansen
  • C3+4
  • -
VIOS-W 2 (zon) 20.00 - 21.15 Thomas Botman
  • C1+2
  • -
VIOS-W JO19-1 (zon) 20.00 - 21.15 Vacature Trainer 19-1
  • C3+4
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO9-2 16.00 - 17.00 Jan Houwing
  • C2
  • -
VIOS-W JO9-1 16.30 - 17.45 Maarten Dekker
  • C1
  • -
VIOS-W JO9-3 16.30 - 17.45
  • C3
  • onder voorbehoud, training door team van ouders
VIOS-W JO11-2 17.00 - 18.00 Ike Bleeker
  • D1
  • -
VIOS-W JO11-1 18.00 - 19.00 Rob Stam, Martijn Blom
  • D2
  • -
VIOS-W JO12-1 18.00 - 19.30 Bob Hary
  • C4
  • -
VIOS-W JO13-1 18.00 - 19.30 Laus Dekker
  • C1+2
  • -
VIOS-W JO13-2 18.00 - 19.30 Stefan Seijsinger
  • C3
  • Ouderteam
VIOS-W JO15-1 19.00 - 19.15 Sander Kager
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO17-1 19.00 - 20.15 Bas Pronk, Mark Dekker
  • D1+2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VIOS-W JO10-1 17.15 - 18.15 Bart Smal, Tom van Duin
  • C1
  • -
VIOS-W JO10-2 17.15 - 18.15 Bas Beemsterboer, Bas Beemsterboer
  • C2
  • -
VIOS-W JO16-2 18.30 - 19.30 Rick Kossen
  • D1+2
  • -
VIOS-W JO15-2 18.30 - 19.45 Nick Schipper
  • D3+4
  • -
VIOS-W JO16-1 18.30 - 19.45 Lasse Botman
  • D1+2
  • -
VIOS-W 1 (zon) 19.45 - 21.15 Jurg Bosman
  • C
  • -
VIOS-W JO19-1 (zon) 19.45 - 21.15 Vacature Trainer 19-1
  • D3+4
  • -
VIOS-W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Thomas Botman
  • D1+2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!